Míchání a sušení


Horizontální mixéry - cyklické a plynulé: Plynulé pro vysoký výkon, cyklické pro variabilní proces a při časté změně produktu. Šetrné zpracování a konstantní kvalita produktu. Voděodolné a prachotěsné provedení stroje, CIP čištění, nízká spotřeba energie.
Horizontální sušičky - cyklické a plynulé: Během míchání je zajištěna jednotná teplota a vlhkost produktu. Speciálně tvarované lopatky zajišťují optimální výměnu tepla mezi produktem a stěnou bubnu. Výsledkem je krátký čas sušení.
Laboratorní mixéry a sušičky -  ekonomické pro malé objemy. Provedení stolní nebo s podstavcem na kolečkách.  Míchání prášků, suspenzí, sušení produktů, granulace prášků s tekutinami.
Vertikální kónické mixéry a sušičky - s jednoduchou nebo dvojitou spirálou. Krátký čas míchání a sušení, dokonalá čistota produktu. Pro suché, mazlavé i vlhké produkty, tekutiny o různé viskozitě. Zařízení vhodné pro mnoho způsobů míchání a ve verzi s ohřevem také jako sušička a odpařovač.
Vertikální cylindrické mixéry a sušičky - Kombinace výhod kónických zařízení s optimálním odvodem výrobku. Rotující jednoduchá nebo dvojitá spirála, odvod produktu spodní stranou zařízení bez zanechání zbytků. Šetrné míchání, vysoká kvalita produktu. Snadný přístup, CIP čištění.